| serjinioserjinio a întrebat:

Ce este ala un bug(adica buguri la jocuri windowsuri etc.)?

Răspuns Câştigător
| Seby484 a răspuns:

Bug=erori sa zicem un ca e un BUG la SaMp(gta sa multiplayer)poate fi un bug(eroare)de care te poti folosi.sau nu depinde de eroare.de bug adica.bafta.sper ca te-am ajutathappyfunda:X?

| HuNterukh a răspuns (pentru Seby484):

Ai ucis limba română.

7 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

O eroare, la jocuri de exemplu, un pom in mijlocul starzii, sau un personaj care trece printr-un perete, la windows erori ale programelor, se blocheaza, nu raspunde la anumite comenzi

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Adica ceva probleme la respectivul program.

| LoveInside a răspuns:

Adica o eroare ceva care nu merge bine

| Alexa412 a răspuns:

Bug--este o Eroare

| danyk_3543 a răspuns:

Bur=eroarehappy

| Adrian_Sv_1989 a răspuns:

Cuvantul BUG are un inteles pe care multa lume nu il stie! Bug = greseala de programare a unui script sau eroare de programare a unui PHP (codul in care este conceput BiteFight). Din aceasta cauza pot aparea unele erori sau unele rezultate eronate ale unor actiuni intalnite de jucatori.Bug NU se poate numi ceva care nu s-a testat pe toti clientii de internet (iExplorer, Opera, Firefox, Mozilla Firefox).Bug NU se poate numi o eroare gen : ala are mai putine puncte decat mine in abilitati si eu am luat bataie.Bug NU se poate numi ceva gen : eu nu il pot ataca pe X de 200 de zile => e BUG.Deci BUG = defectiune, problema în functionarea unei aplicatii software; are însa o aplicabilitate mai generala putând fi folosit si în alte domenii!