| vladlove123 a întrebat:

Ce este daemon tools? funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un program cu care poti instala jocuri(format.iso)

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Un soft care emuleaza/imita functionarea unei unitati optice CD/DVD.

| MoonLight a răspuns:

Un program care te ajuta sa inlocuiesti cd-urile unor anumite programe (nu numai jocuri) pentru a le putea folosii si fara licenta cumparata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un program care iti permite sa faci imagini iso si sa le citeasca ca pe cd-uri originale. funda pls

| teo5151 a răspuns:

Un program cu care poti instala jocurile sau programele descarcate care contin fisiere de tip.iso.

| Rhodyka a răspuns:

Este un emulator pentru cd/dvd.