| anonim_4396 a întrebat:

Ce este formatul swf? Dati exemple de poze cu acest format...

5 răspunsuri:
| bebesmen a răspuns:

.swf (acronim de la: Shockwave Flash ) este formatul de fișier exportat de Macromedia Flash ca filmuleț interactiv, format adoptat de toate browserele.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Nu te numeai AntiBibăr, sau te confund?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Da,eram Antibibar. Dar acum sunt CapDeMort. Si nu ma confunzi. Ps; sunt fata.
Capdemort... whistling ma refer la jb nu la mine.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru DarkBlood32):

Ok. Mă bucur.winking love struck

| VanillaBie a răspuns:

Imi trebuie si mie o poza in formatul asta de unde fac rost