| Asdffd a întrebat:

Ce este invincibile live hack? va rog unu mi-a dat programul acesta pentru a avea experienta pe metin2 si acum nu ma mai lasa sa ma joc scrie ca am scris gresit numele sau parola var rogcryingcrying

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost prostita... programele astea sunt facute doar ca sa iti afle altii parola... probabil ti-a schimbat-o straight face

| PitiqaaaxD a răspuns:

Pai si eu joc metin si foloseam si eu asa ceva inainte si imi aparea la fel ca la tine.Eu l`am dezinstalat si apoi l`am sters. iar apoi totul a fost cum era inainte.

Succes! big grin

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Uitati cateva lucruri simple:
1.Nu mai aveti incredere in toti asa zisi prieteni care din cine stie ce motiv vor sa va dea un hack pentru a va ajuta desi nu va cunoasteti. Puneti intrebarea DE CE?
2.Trecel pe forumul metin2 la scammer daca joci pe ro, daca nu incearca pe siteu unde joci.
3.Fiti foarte atenta cand negociati puteti fi usor pacaliti si inainte sa dati accepta verificati atat itemele puse acol cat si yang-ul sau gold-ul adica fiti atenti la 0-uri.

PROTEJATI-VA SINGURI PENTRU CA N-ARE NIMENI CE LE FACE FARA DOVEZI CLARE!

| gabi2000 a răspuns:

Salut,ei bine unele hackuri nu sunt bune sun contra facute si pot sa te baneze automat sau este creat de cineva si i se timite datele contului.Succes si ai grja.