| iwantananswer a întrebat:

Ce este mai bun paypal sau paysafe?

Răspuns Câştigător
| weloveit a răspuns:

Paypal este un card, trebuie sa ai peste 14 ani, este mult mai sigur decat paysafe pe care il gasesti oriunde. Eu as merge pe paypal.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce e mai bun? Benzina sau diesel? Fiecare are avantaje si dezavantaje. Paypal e mult mai raspandit ca metoda de plata, are mai multe avantaje pe unele parti, dar si Paysafe e super folosit si utilizat, doar ca te limiteaza cand vrei sa introduci o suma fiind nevoit sa introduci exact o anumita suma: exp, in Paypal poti adauga 15.23 euro, in Paysafecard ai anumiti multiplii, 25, 50, 100, 300 ron. Dar platile se fac "la fel", in ideea ca poti trimite/primi cat doresti. Sunt avantaje si dezavantaje pe ambele parti; alege ce ai nevoie in functie de ce si unde vrei sa-l utilizezi; oricum ar fi, eu cred ca PayPal te-ar ajuta putin mai mult la orice vrei sa faci.

| iwantananswer explică (pentru CM7YRE):

Cel mai bun raspuns, imi pare rau ca an dat funda prea devreme

| CM7YRE a răspuns (pentru iwantananswer):

Funda nu e importanta, important e sa te ajute.