| Cristian2003 a întrebat:

Ce este playstation tv, la ce iti foloseste si cum se foloseste?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O alta intrebare de a ta in care tu efectiv nu ai chef sa cauti pe google.
Uite o lectie pretioasa. Retine acest site, e magic. https://www.google.ro/
Acolo, ai o bara. Si scrii acolo ce nu stii.
ps: e un ps vita, ce se poate conecta la tv, fara ecran si fara touch, care functioneaza cu maneta de ps3.

| Cristian2003 explică (pentru sltlp):

Deci este o consola care functioneaza cu ps vita sau dara?

| sltlp a răspuns (pentru Cristian2003):

Deci. Ia un ps vita. Scoate-i ecranul, touch-ul, controller-ul si bateria. Vezi ce ramane. ia totul, si pune intr-o cutie, si adauga un port ethernet, si inca un port hdmi. Asta e ps vita. Nu are nevoie de psvita.

| Cristian2003 explică (pentru sltlp):

Poti sa spui mai explicit?

| Cristian2003 explică (pentru Cristian2003):

Scuze,voiam sa scriu "fara"

| farukko a răspuns:

Daca vrei sa stii ce este este un gioistic care se controleaza cu ajutorul degetelor si poti sa te joci jocuri video