| Cristian2003 a întrebat:

Ce este un mouse pad si la ce foloseste?

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Mouse pad-ul este un fel de suport pe care tii mouse-ul, ajuta foarte mult in jocuri, mai ales in cele FPS deoarece aluneca mouse-ul corect si este foarte important.
Ca sa-ti faci o idee cum arata uite aici:
...com/search

| SonicAndrei a răspuns:

Http://goo.gl/HJFpXr
Pe scurt, o bucată de material pe care mausul alunecă teoretic corect. Practic nu, doar cele mai scumpe. Nu recomand unul ieftin fiindcă nu e bun. Eu folosesc direct biroul, lemnul e foarte bun.

| SaintBernard a răspuns:

E suportul pentru mouse-ul de la calculator si ajuta la alunecarea corecta si bună a acestuia.