| ed23tm a întrebat:

Ce este un server dedicat counter strike?

3 răspunsuri:
| szergiu a răspuns:

Dedicate server sau HLDS care inseamna Half Life Dedicate Server e server de counter-strike. Cu HLDS iti poti deschide propriul server de CS.

Poti sa il lasi normal serveru sau poti adauga nenumarate plugin-uri.

| Silviu_7167 a răspuns:

Un server dedicat de Counter Strike este un loc, unde cu ajutorul unui joc client de cs, te poti conecta si juca cs alaturi de alte persoane la fel ca tine. E ca si cum te-ai juca cu buti, (robotii de la cs, din new game, joc nou) numai ca pe serverele dedicate joci cu oameni adevarati.

| VirtualKnight a răspuns:

WePlay.HZone.Ro
Probably the best server in the world