| DonarisDona a întrebat:

Ce este Windows Defender? adica este un antivirus sau..ca nu prea am inteles.Este cumva trial sau este permanent? va rog explicati-mi.mi-am dezinstalat un antivirus McAfee si acum am acea chestie dar nu prea stiu multe despre ea si imi este cam frica sa imi las laptopul doar cu defender..si am observat ca nu prea sunt antivirusuri fara sa le cumperi.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Windows Defender - este un antivirus, e gratuit DAR nu protejeaza 100%!
Asa este, nu exista antivirus gratuit pe timp nelimitat, dar orice antivirus il poti folosi 1sau 2 luni gratuit -asta inseamna trial, adica de proba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un antivirus, dar nu prea bun.Iti recomand sa iei Avast deoarece este permanent desigur, are si o versiune cu bani care e si mai buna, dar eu zic ca cea free e destul pentru un utilizator de pc.

| DonarisDona explică (pentru anonim_4396):

Si imi poti da link-ul de la avast? ca eu tot nu il gasesc

| DonarisDona explică (pentru anonim_4396):

Am mai avut avast dar era trial

| itextrat a răspuns:

Antivirus gratuit de la Microsoft.
http://www.7tutoriale.ro/......ou-diferit