| EnTuZiAsM a întrebat:

Ce fac daca dupa ce trimit mail-ul de verificare pentru contul de youtube?
Adica stiu ca trebuie sa intru pe email si sa il accept dar nu primesc acel mail

2 răspunsuri:
| Adikis a răspuns:

Uita-te si in spam. Este posibil sa iti fi venit acolo, sau oricum uita-te mai bine ca trebuie sa fie primit pe undeva. Primesti mail ul si o sa ai in el un link, dai click pe link si e gata. In cel mai rau caz daca nu iti vine mail-ul, te bagi inapoi la Youtube si iti retrimiti mail ul de confirmare

| EnTuZiAsM explică (pentru Adikis):

Am facut asta de zeci de mii de ori si tot nu merge crying