| Cristian_Lia_1990 a întrebat:

Ce fac daca laptopul s-a blocat si nu mai pot sa il sting, nici sa mai misc mouseul? Plsss, ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Tine apasat pe butonu de unde se aprinde si se stinge pana la urma.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, scoate-l din priza si scoatei si bateria, dar daca situatia se repeta des incearca sa reinstalezi sistemul de operare

| kta1999 a răspuns:

Ii scoti bateria sau tii apasat pe butonul de OPRIRE/PORNIRE. Lucrul asta se intampla atunci cand intri in mai multe aplicatii, sau atunci cand esti intr-o pagina, aceasta nu fiind incarcata, iar stand pe pagina, dai alte comenzi.Asteapta sa se incarce aplicatiile iar laptopul nu ti se va mai bloca.

| DenisaAnon a răspuns:

Scoate bateria