| ionela_2221 a întrebat:

Ce fel de telefon tach screen imi puteti recomanda?big grin unul care sa fie performant, la pret rezonabil? (nokia cel mai bine) big grin

Răspuns Câştigător
| roby_3489 a răspuns:

Nokia 5230 sincer mie mi se pare cel mai bun! are multe optiuni mai ales daca ai net, camera buna, ai 3 carcase la el, si este rezistent, si mai primesti si niste accesori la el si pretul mi se pare unul bun la 5-6 milionae cu cat l-am luat eu!

12 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Domnisoara tu mai intai invata sa scrii,, touchscreen'' iar apoi iti vei cumpara si un astfel de gadget. Momentan ramai la tastatura, este mai simplu happy

| miha90z a răspuns:

Nokia 5230, Nokia c5-03, Nokia c6 (touch+qwerty)

| virusxxx112 a răspuns:

Iphone cel mai bun.

| virusxxx112 a răspuns:

In special Iphone4 (sau iphone normal dar cu tach).

| Kiddduu a răspuns:

Eu una am Samsung Galaxy Mini... Doar 6 milioane la liber si e f. performant!

| ydaa a răspuns:

Eu am LG cookie si e ft okk adica e performant si foarte okhappy eu asta am...happy

| BlooyGirl a răspuns:

Uite poti sa-ti iei un Samsung galaxywinkingAm unul si e foarte performant, ai de toate pe el si nu e asa de scumwinking

| jazzusman a răspuns:

Nu-ti lua Nokia, sincer, te rog eu, o sa regreti, Nokia nu mai e ce a fost, i-ati un telefon cu ecran capacitiv nu rezistiv, alea capacitive sunt mult mai sensibile, nu trebuie sa apesi. Si orice ai face nu-ti lua iPhone(ca nu se merita ca si pret, e pentru dobitoci cu fite) si nici SE Xperia. Ia-ti un telefon cu sisemtem de operare Android, un care mie mi se pare ok este LG Optimus One, eu am un Orange Boston si sunt foarte multumit in primul rand de platforma Android, asta va fi viitorul telefoanelor de acum, tot ce scoate Google e sfant! Daca ai bani investeste intr-un HTC cu android, sigur nu o sa regreti.

| Gripa a răspuns:

Nokia 3310

| BeLyNdA a răspuns:

Cele cu tach screen nu prea sunt la pret rezonabil doar daca prinzi o oferta cu abonament scade pretul, dar cele mai bune telefoane ar fi:iphone si galaxy

| tauruss a răspuns:

Lg eu am si merge foarte si nu costa mult
deci funda?

| iισαηα a răspuns:

Eu am un Lg GT350...
Til recomand.+ ca are si tastatura full qwerty.:*