| Julienne a întrebat:

Ce filme imi puteti recomanda cu tema Craciunului?
:*

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Miracle on 34th Street, Frosty the Snowman sau Elf. Toate sunt filme frumoase.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Scrooged (1988).

| GoSsip GiRl a răspuns:

'' Dr. Seuss How the Grinch stole Christmas '' cu Jim Carreybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E acum pe ecrane: Disney's A Christmas Carol cu Jim Carrey (2009)

http://www.christiananswers.net/......l2009.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film romanesc: "Ho ho ho!"hee hee

| curiosudemine a răspuns:

Home Alone 1, 2, 3, 4 toate sunt f f f f faine le recomand la toti... le-am vazut cred ca de 4-5 ori dar cred ca o sa mi le mai scot inca 1 data ca sunt tariiwinking

| steff_5783 a răspuns:

"The nightmare before Christmas". e mai mult o combinatie intre Craciun si Halloween, dar mie mi se pare f fain. ma uit la el cu drag in amandoua perioade