| mihai92s a întrebat:

Ce firma de hosting web gazduire imi recomandati? una buna

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Http://hostinger.ro Au variantă și plătită dar și free.
Tu dacă vrei plătită vei avea trafic nelimitat GB nelimitați etc.

| mihai92s explică (pentru Anonimuserr):

Eu am lucrat cu hostclean, dar sunt o firma de **** ma rog de iei de 3 zile sa imi dea un reset la gazduire si nimic.

| Anonimuserr a răspuns (pentru mihai92s):

Atunci ai alte posibilități cum ar fi să alegi o firmă de hosting din SUA sau din România. http://www.hostgator.ro/

| mihai92s explică (pentru Anonimuserr):

Am vizitat hostinger am free gazduire, dar intrebarea mea este : pana cand?

| Anonimuserr a răspuns (pentru mihai92s):

Ai free găzduire nelimitat! Crede-mă. Dar ei tot înceacă să te facă să îți cumperi hosting plătit.
Dar ai nelimitat toată viața ca sa zic așa.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mxhost.

| mihai92s explică:

Eu am folosit hostclean, dar nu is multumit au multe probleme si de 3 zile ma rog de iei sa imi reseteze gazduirea si nu raspunde nimeni