| DDCC a întrebat:

Ce imi are aplicatia Evernote de pe telefonul meu? Am Windows phone 8.1 pe el. Daca scriu o notita si, fara sa ies din ea, blochez telefonul (de pe butonul din dreapta, lateral), cand il deblochez apoi, in locul textului pe care l-am scris imi apare pagina goala si pot ori sa ies de tot din aplicatie ori sa dau Discard changes ca sa ma duca in meniul principal.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Eu folosesc aplicatia OneNote de la Microsoft care vine instalata in telefon(Lumia 520). Tot ce scriu in ea se salveaza automat in contul Microsoft(atunci cand telefonul este conectat la net prin wifi).
A avut si alte aplicatii cum ai tu. Dar cand a fost nevoie sa formatez telefonul am pierdut totul. Folosesc si My Notes, dar foarte rar. Evernote nu am folosit.