| LanguageMaster a întrebat:

Ce îmi recomandați dintre internetul UPC şi RCS&RDS?

11 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

RDS, dar depinde si de zona in care stai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rds Rcs

| FaraNumePls a răspuns:

RCS&RDS
Eu asta am deci îți recomandwinking

andreia67
| andreia67 a răspuns:

RCS&RDS daca e disponibil la adresa ta. Daca nu e disponibil la adresa atunci UPC.

| octav005 a răspuns:

Eu detin de la rcs rds, 100mb/s si sunt foarte multumit de el, se incarca videoclipurile pe you. tube. si la 4k fara vreo randare. nu mi sa intrerupt pana acum niciodata netul.

| JustCosmin a răspuns (pentru octav005):

Abonamentul Digi Net Fiberlink 300 e la acelasi pret. Ar fi bine sa mergi la firma sa-ti reinnoiesti contractul, ca altfel platesti aiurea pentru viteza mai mica.winking

| octav005 a răspuns (pentru JustCosmin):

Pai mai este valabil? da eu am de cand am facut abonamentul. 100mb/s.
va modifica ceva daca voi baga de 300mb/s? alt cablu, alte gauri in perete, etc?

| JustCosmin a răspuns (pentru octav005):

Cum sa nu fie valabil? Mergi la ei si le spui ca vrei sa treci pe Fiberlink 300 ca e la acelasi pret. Si da, se va simti diferenta.

| Bandit288 a răspuns:

Rcs & Rds, cel mai bun!

| Raicadorel a răspuns:

UPC e cammmmmm cel mai bun (daca iti descarci broswerul Maxthon 5 ai download min.5.90 s si eu il recomand si folosesc si acum. FUNDA?

| iVIBERGaming a răspuns:

RCS&RDS pentru ca eu folosesc aceasta firma la tv si platesc 15 lei/luna si sunt abonat la tv de 10 ani iar la net sunt abonat de 7 ani si platesc 20 lei si prind 350mb/s prin fibra optica!