| Cotrau_Valentin_2000 a întrebat:

Ce imi recomandati dintre xbox one si ps4?

Răspuns Câştigător
| kikesuls a răspuns:

Eu iti recomand ps4 deoarece are niste manete mult mai usor de controlat decat xbox one si are acum o grafica mult mai buna decat cealalta consola plus si jocurile de pe ps4 sunt mult mai ieftine. Sper ca te-am ajutat Funda?

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Ps4

Răspuns utilizator avertizat
| EkToR a răspuns:

Eu iti sugerez xbox one din vedere al calitati dar poti sa mai strangi pentru xbox one Elite Bundle acesta va face lejer un ps4.

| GenAngel a răspuns:

A ieșit o noua versiune de ps4, iti recomand sa arunci o privire, s-ar putea sa iti răspunzi singur la întrebare.