| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Ce inseamna ca un utilizator facebook este blocat?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut Luci, înseamnă că nu mai ai voie la toate activităţile ori ai blocate cererile de prietenie, ori eşti avertizat sunt multe chestii până în final care îţi şterge facebook-ul.
O zi bună!

7 răspunsuri:
| JeffHardy2011 a răspuns:

Nu iti mai poate vedea profilul, nici tu pe al lui. Nu va mai intalniti pe facebook. happy

| Iulian03 a răspuns:

Nu-ti mai vede profilul.

| Against a răspuns:

Adica nu iti mai poate vedea profilul.

| Molecula a răspuns:

E ca un fel de ignore la messenger

| radupopa a răspuns:

Atunci cand blochezi pe cineva el nu te va mai gasi pe facebook si nici tu pe el. daca dai la cautare un nume de utilizator blocat nu-l vei gasi.
si inca ceva daca deblochezi pe cineva il vei putea bloca peste 2 zile. Daca nu înseamnă că nu mai ai voie la toate activităţile ori ai blocate cererile de prietenie, ori eşti avertizat sunt multe chestii până în final care îţi şterge facebook-ul.Noroc.Funda?

| unu811 a răspuns:

Atunci cand blochezi pe cineva el nu te va mai gasi pe facebook si nici tu pe el. daca dai la cautare un nume de utilizator blocat nu-l vei gasi.
si inca ceva daca deblochezi pe cineva il vei putea bloca peste 2 zile.
funda?