| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand spune caracter irelevant?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Irelevant = nelamuritor, neclar. fara relevanta, fara sa iasa in evidenta.

| Vizitiul a răspuns:

O persoana care nu iese in evidenta!

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Poate fi unul din aceste cazuri-"intrebari triviale sau care nu pot avea un raspuns obiectiv (Ex: "Cum ma simt astazi?"; "Vara sau Iarna?"; "Ce faceti?" etc), postari care nu sunt intrebari (de exemplu "uite o melodie faina!"), intrebari care nu corespund specificului site-ului"

| Cσσкiє a răspuns:

Neinteresant, neimportant.

nony
| nony a răspuns:

Inca o ¨ porcárie ¨ ca cei care nu te suporta sa scape de postarile talewinking Ralucaaaaaa, nu inteleg oamenii caracterul irelevant al votului.Nu mai bine le scoti?batting eyelashes

| Ana a răspuns:

Adica ceva neinteresant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neadecvat cerințelor de pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Irelevant - care nu prezinta importanta.
Un caracter irelevant thinking, nu cred ca exista un caracter care nu prezinta importanta.

| matei23s a răspuns:

Irelevánt, ~ă a [At: DA mersi /Pl. ~ nți, ~ e / E: ger. irrelevant] 1 care nu prezintă importanță. 2-3 Neinteresant (dintr-un anumit punct de vedere).