| Andrei258 a întrebat:

Ce inseamna daca atunci cand incerc sa descarc ceva imi zice ca e disc plin sau eroare retea?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Eroarea e suficient de auto-explicativa. Nu mai ai loc pe partitia in care se descarca fisierele. Sterge programele si jocurile pe care nu le mai folosesti, muta pozele/muzica pe alta partitie si incearca iar.

| Andrei258 explică (pentru PainTech):

Nu am programe multe

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vjr1979 a răspuns:

E posibil sa fie hard-ul plin. Ce capacitate are? Intra la My computer si da click drepta pe hard, si apoi click pe Properties ca sa vezi cat spatiu mai e liber.

| Andrei258 explică (pentru vjr1979):

64 bit

| LPCTSTR a răspuns (pentru Andrei258):

"64 bit" este, cel mai probabil la cum o spui, arhitectura pe care sistemul tău se bazează.