| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca imi apar mesajele de eroare de la windows in japoneza?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

S-ar putea sa nu fie de la windows... Daca nu ai windows-ul in limba japoneza nu au de unde sa-ti apara mesaje de eroare de la windows. Parerea mea este ca... ai instalat vreun joc sau ceva japonez si ai luat vreun virus...

| Parintele a răspuns:

Posibil virusat.

| dalea a răspuns:

Este posibil ca la reinstalarea windows-ului cand sau facut setarile sa fi selectat din neatentie japonia.

| andi a răspuns:

Inseamna k tu cunosti limba japoneza, k ti-ai dat seama k e o eroare, la mine e in araba, dar nu sunt mesaje de eroare ci felicitari big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt sigura dar cred ca înseamna ca ai schimbat limba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai probabil e ceva malware... instaleaza-ti un anti-mallware/spyware si dai un scan