| T30D0RA a întrebat:

Ce inseamna "deviere apel"?

Răspuns Câştigător
| RaluuIcs a răspuns:

Atunci cand vorbesti la telefon de exemplu si te suna altcineva in acelasi timp poti sa setezi din telefon si noul apel sa fie redirectionat spre alt telefon(adica spre un alt numar)! Sper ca ti-am fost de ajutor!:d

8 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

In caz ca telefonul tau e inchis, nu are semnal sau vb momentan la el redirectioneaza apleul catre alt nr pus de tine

| lolo23 a răspuns:

Adica respingere apel, sa nu raspunzi cuiva laughing cred

| CARMENCITA a răspuns:

Deviere apel spre casuta vocala.Cand te suna cineva si ai telefonul inchis, sau nu raspunzi apelul e preluat de casuta vocala.Eu mai demult mi-am deviat apelurile spre alt numar al meu, dar costa mult.Cine suna pe numarul vechi i se directionau apelurile spre numarul meu cel nou.Mai multe afli si de la relatii cu clientii.

| baru a răspuns:

Salut. De pe telefonul tau poti redirectiona apelurile tale pe un alt numar. De exemplu. toti cei care te sun pe tine, vor vorbi cu mine. asta inseamna deviere apel. Poti ca toti cei care te suna, toate apelurile sa mearga de exemplu la o prietene de a ta. Totul se regleaza din telefon Este foarte simplu. Pa

| Asiryx a răspuns:

Este atunci cand telefonul A suna pe telefonul B si in loc sa sune/raspunda telefonul B, suna/raspunde telefonul C tongue sper ca ai inteles fundita? happy

| RaluuIcs a răspuns:

Funditaa?puppy dog eyesbatting eyelashes

| BuBuLiiNa :x a răspuns:

Phai sa zicem ca uh ai setat optsiunea deviere apel. iar o prietena de a ta te suna. apelu` se deviaza catre o pers care ai. ales`o cand ai selectath optsiunea. happy. sper ca ai intseles //kiss// fundita? confused

| Adelina04 a răspuns:

Din cate stiu eu cand activezi optiunea deviere apel, daca cineva te suna si tu te afli deja intr-o convorbire telefonica cu altcineva te anunta si poti sa dai in asteptare unuia pana vorbesti cu celalalt... practic vorbesti pe 2 linii