| sieupeaici1976 a întrebat:

Ce înseamnă să dau share la o postare?

Răspuns Câştigător
| daiana1507 a răspuns:

Inseamnă să distribui postarea mai departe.O poti distribui:
1.Pe cronlogia ta
2.Pe cronologia unui prieten
3.Intr.un grup/pagina
Share(engleza)-a distribui(romana). Dupa ce distribui postarea, toți prietenii tai vor putea sa o vada si sa iti dea like.uri, commentarii..iti dau detalii pentru ca vad ca esti incepator

11 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Să o distribui, să apară pe profilul tău și să vadă și prietenii tăi respectivul conținut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o distribui, astfel incat sa apara in cronologia ta, sau a altora.

| DrGoogle a răspuns:

Inseamna sa o distribui happy

| Rommeo a răspuns:

Sa o distribui sa vada s altii.

| Alexuta921 a răspuns:

Sa-o distibui ca sa-o poata citi mai multa lume.

| DixieP a răspuns:

"share" este un cuvant in limba engleza care inseamna "a distribui", adica postarile pe care le pui tu le poate vedea toata lumea. Daca te deranjeaza acest lucru poti intra in setari si sa distribui postarile pentru prieteni sau doar pentru tine. happy

| 2Dragos2 a răspuns:

Cand vine vorba de o postare exista mereu 3 variante: sa dai like, sa comnentezi sau sa dai share. Share inseamna sa o distribui, fie pe profilul tau, fie pe profilul unui prieten sau in chat. ii dai share, adica o impartasesti si cu alti prieteni. Sper ca te-am ajutat!

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Cand dai share la o postare inseamna ca o distribui pentru a o vedea si alti prieteni.
Pa, pa.

| Sorinlelele a răspuns:

Share=adica sa distribui postare sa o vada si preteni tai happy

| Andreea1626 a răspuns:

Sa o distribui prietenilor