| Sudhd a întrebat:

Ce înseamnă un produs desigilat?
De exemplu acest produs de pe pc garage scrie că este desigilat de la 1.296 lei, dar el costă 1.440 lei.
Mă poate lămuri cineva?
https://www.pcgarage.ro/......6-192-bit/

Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Adica a fost vandut la cineva, acel cineva l-a folosit sau doar l-a desfacut, nu i-a convenit si apoi l-a dat inapoi, iar ala e dat mai ieftin. Poate sa-l foloseasca o saptamana sau 10 zile si apoi sa-l dea inapoi ca are voie in 14.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ambalaj original deschis, produsul prezinta usoare urme de utilizare.

Galerie foto - caută acolo!

| flixbuster a răspuns:

E ca si o tipa care nu mai e virginawinking Si-au bagat altii... mainile (vorbesc de produs desigilat) inaintea ta.

| floreadan a răspuns:

Ambalajul original a fost deschis si e posibil sa apara ceva urme de folosire.