| Narcis2007 a întrebat:

Ce inventie (practica) credeti ca ar putea revolutiona tehnologia?
ce program/aplicatie v-ar imbunatati viata dar nu il gasiti?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

La primul punct, de departe, revolutionara ar fi fuziunea nucleara.Sa ma fac inteles,procesul de fisiune nucleara este accesibil noua,ca specie,insa nu si cea de fuziune. Daca ar fi posibila fuziunea nucleara, ar putea fi, fara probleme, cucerit spatiul, fara sa exagerez.Ar transforma calatori de sute de ani-lumina, in calatorii de luni, chiar saptamani.

Inventia ce mi-ar imbunatati substantial viata ar fi teleportarea sau un cocktail neletal dintre metaamfetamina si LSD.

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Asta cred ca ar fi foarte util, mai ales pe distante mari. http://www.youtube.com/watch?v=4drucg1A6Xk
ps: la 2:45 e(pentru cei care le e lene sa se uite la tot).

| Rockerul23 a răspuns:

Buna intrebarea,desi nu am idee...
As putea spune ca, un sistem de operare care nu ar avea buguri, putand rula orice applicatie, fara lag, folosind toate resursele computerului.

| raidxp a răspuns:

happy happy O aplicatie care ar imbunatati viata oricui, ar fi sa imi pot transfera dintr-o banca in contul meu vreo 100 de mii de euro happy happy

| Rockerul23 a răspuns (pentru raidxp):

Pai practic poti.
Numai ca nu e legal happy

| Ichigo a răspuns:

Un manual de utilizare a femeii...