| NewFolder a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati cu grafica grafica buna etc...

Răspuns Câştigător
| maniac a răspuns:

Eu ti-as sugera: gta 4, saints row 2, far cry 2, prototype, endwar, race drive grid, assassin's creed si ai putea sa mai astepti cateva luni pentru nfs shift, max payne 3 care apare la iarna, splinter cell conviction, assassin's creed 2.

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Depinde ce configuratie ai? Crysis, Call Of Juarez BIB, Crysotasis, World in Conflict, Company of Heroes...

| Wtf9000 a răspuns:

Incearca Sacred 2 cu Elite Graphics, sa vezi cum iti crapa calculatorul ala bun al tau. laughing

| NewFolder explică:

Mey ia nu mai faceti misto de calculatoru´ meu ca e destul de bun...
am un Nvidia 9600 GS de 512 extinsibila pana la 1 gb
Procesor intel core 2 quad de 9500 2.67 Ghz
4 gb rami
asa ca mai intai uitati-va la rasnitele voastre si dupa comentati...

| rZv995 a răspuns:

Test Drive Unlimited 2, Conflict Denied Ops, tom clancy's hawx 2, farcry 1 farcry 2.

| Dan a răspuns:

Joc cu Tom si Jery.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooooooooooo baravo mi ai furat calculatorul ce mai normala joaca e wheelman split second si blur

| Iliutz a răspuns:

Call of duty 6 modern warfare 2 e super! 1