| Fan7a a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? Inafara de CS! FUNDA pentru cel/e mai misto jocuri

Răspuns Câştigător
| kaball a răspuns:

Incearca Crysis; D o sa iti placa uite aici un video:http://www.youtube.com/watch?v=i3vO01xQ-DM

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am unul anume, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| Nestle a răspuns:

Pro Evolution Soccer 2011... Lord of the rings Conquest...Prince of Persia The Forgotten sands

| ProjectJackpot a răspuns:

Ce spui de un joc online, gratuit cu super eroi?
Asta e site-ul oficial al jocului de unde il descarci si-ti faci cont: http://www.champions-online.com/
Distractie placuta!

| Goguletzu a răspuns:

Incearca Death To Spies

Exista Versiunea 1, 2, 3

Nu are nevoie de componente ultra moderne

Dar iti capteaza atentia, si esti ocupat foarte mult timp cu el:P
http://www.youtube.com/watch?v=-uIA8bXJObo

Sper sa ciupesc prima mea funda:P:P

| Adrian_1692 a răspuns:

Tom clanc'y ENDWAR
Funda te rog

| DeejayAlbinutsa a răspuns:

Castelul lui wolfenstein. sau Street Race Sindycate.big grin Need For Speed.Constantine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol depinde ce genuri iti place eu iti zic o listta:prototype, world of tanks, starcraft 1 si 2, warcraft 3, singularity, call of duty black ops s-au call of duty modern warfare 2, league of legends, dota, half life, team fortress 2, dead space 1 si 2, amnesia the dark descent. daca specifici si ce gen vrei iti pot zice

| Lavinia_7630 a răspuns:

Poti juca GTA, Sims, IMVU, World of Warcraft, Age of Mythology... sau te poti juca si alte jocuri online.

| di33nutz4 a răspuns:

Imvu e ff fain :X:X happy

| Adriiiana a răspuns:

Our world, zoomumba, etc