| suddent a întrebat:

Ce jocuri mai jucati baieti?

15 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

NFS Shift, 18WoS Haulin'

| cornel a răspuns:

Fifa 07 gta crashday cam atat

| cornel a răspuns:

Tu?

| Myr3ll1994 a răspuns:

GTA 4, Far Cry 2, Modern Warfare 2 tu?

| TheGrooveStreet a răspuns:

Assasin's Creed 2, Tom Clancy's H. A. W. X, modern warfare 2, Transformers : Revenge of Falen, NFS:Undercover, Burnout Paradise.

| suddent explică:

Eu v-am intrebat pe voi.Ca nu stiu ce sa joc.

| Ady_5411 a răspuns:

Stie cineva vreun cd-key pentru Tom Clancy's H.A.W.X?

| MadNNNeS a răspuns:

Fifa 07, 08, 10, cs si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa 09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2(tot felul de private si ro) 4Story WoW(World of Warcraft) aproape toate Gta-urile San Andreas 1, 2 Everybody edits si multe alete jocuri p net...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spiderman 2, 3, 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am plictisit de nu mai pot spunetii si mie ce joc sa mai joc.

| kosmyn98 a răspuns:

Metin 2 ro speed(e foarte tare te da de la lv 35 cu 10 kk) fifa 2008 gta 4 warcraft etc! u?

| marius_2885 a răspuns:

Toate astea le stiu:p

| mikelangelo a răspuns:

Hmm joc, pai ai putea face un gta, cs, metin, etc. dar eu spun ca cel mai bine ar fi sa iesi afara si sa te distrezi impreuna cu prieteni tai, "adevar sau provocare ", " ce ai face daca?" sunt atatea jocuri... in care nu te poti plictisi...