| Trollerul a întrebat:

Ce jocuri merg pe Intel Pentium Dual Core 3.0 Ghz cu o placa video AMD Radeon HD 7970?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Hei trollere, ce faci.
uite o combinatie mai buna: pentium 4 + radeon 7990. ACum poti sa pui alta intrebare idioata/

| Gabi05 a răspuns (pentru sltlp):

Cea mai buna confuguratie pentru el ar fi celeron dual core+sli 4x gtx690.laughing.

@troolere nu mai posta daca nu sti ce vb.Cu acea configuratie vei primi bsod la greu

| al3xander a răspuns:

Pai cu placa video asta ar trebui sa-ti mearga toate jocurile, procesorul este mai slabut si acum depinde si cat RAM ai (ca sa-ti mearga orice joc nou este recomandat minim 4GB)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum procesorul este mai bun decat un amd quad core. laughing

| Jackster a răspuns:

Hint hint : Uitati-va la username.

Dar daca chiar esti serios, orice joc merge pe setu ala. (il cam trage in jos procesorul, dar nu-i nimic, ca tot merg toate, chiar daca nu la ultra)

| BiancaEmma a răspuns:

De la toate tipurile de gta, pana la fifa 2012.