| Mnk_Narcis_1993 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar putea merge pe laptop? Am Procesor:Intel Dual Core 2.60, 4 Gb RAM si Placa Video: Intel HD Graphics cu memoria de 1696 Mb

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Dai aici: http://systemrequirementslab.com/cyri si scrie nume de jocuri si vezi care iti merg si nu are cum sa iti mearga orice joc de eemplu nfs rivals sau watchdogs nu iti dor merge cu siguranta

3 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Orice joc

| Mnk_Narcis_1993 explică (pentru Public22):

Asa credeam si eu.dar placa integrata nu imi da voie.

| robiiusan a răspuns:

Saints Row 4, Assassins Creed, Grand Theft Auto IV, need for speed...