| Kzwxych a întrebat:

Ce laptop care sa fie bun si pentru jocuri imi puteti recomanda? (pana in 2500lei)

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Laptopurile de gaming incep abia de la 40-50 de milioane in sus. Eu iti recomand sa astepti black friday mai e cam 3-4 luni si poate prinzi ceva cat de cat ok, dar sa nu te astepti sa iti ruleze gta 5 cu tot pe ultra la 60 fps deoarece asa ceva e imposibil.

| CPAElites a răspuns:

Nu exista laptop de gaming in acel buget!
Daca vrei gaming iti cumperi PC PE COMPONENTE.( GTX 950 + I3 6100 + 8GB Ram ) care e de ~5 ori mai performant decat un laptop cu GTX950M si un procesor amarat dual core.

Spune-mi daca detii monitor si perifericele.

| JustAna05 a răspuns:

Cele de la Lenovo sunt foarte bune, dar iti dau un link si cu alte laptopuri: http://www.evocomputers.ro/oferte/laptopuri-tablete/
Eu am un Lenovo ideapad 100 si e super. Il am de 2 luni si pana acum nu s-a blocat niciodata si ruleaza foarte repede.
FUNDA?