| anonim_4396 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 2500 de lei?
O sa il fololesc in special la gaming si broswing.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu iti recomand doua variante:
1. http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/
2. http://www.pcgarage.ro/......inux-grey/
Ambele sunt foarte performante. Acer-ul vine cu cpu i7, si gpu gt 640m, iar Asus-ul cu cpu i5 varianta U, care consuma foarte putin, insa un gpu putin mai puternic, gt 740m. Daca vrei sa cumperi de la PcGarage, recomand sa adaugi si un voucher la comanda, pentru un mic discount. Uite aici si un voucher(il adaugi fara ghilimele): "6WXBQPKQ". Ambele sunt foarte bune. Daca ai nelamuriri, raspunzi.

| hp8510p a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......gb-silver/ Cel mai bun laptop in raport calitate/pret

| Garsonfane1979 a răspuns:

Cel mai bun care am putut sa il gasesc in apropiere de 2500 este asta http://bit.ly/15GfeOI
si primesti si un card cadou de 260ron deci iesi undeva la 2340 cu el. Cu toate ca cel al lui sdrv este un pic mai bun. Al lui are o placa vide gt640m adica model mai vechi dar e pe 128 biti etc e mai bunicel ala.

| adrian12349 a răspuns:

Toshiba si Asus dupa parerea mea sunt mai bune si rezistente decat celalante.
Dupa ti-as recomanda Acer eu am avut unu si timp de 6 ani a rezistat(mi-au cazut 2l apa pe el lovituri si cazaturi la greu)dupa care a cedat hhd-ul astea 3 ti le recomand. Sper ca te refereai la marca daca nu iti pot si spune ce sa ei cati rami prcesor placa video etc.

| Rodi7 a răspuns:

Packard Bell