| bunjy a întrebat:

Ce laptop imi recomandati sa imi cumpar? am bani pentru un macbook Apple dar am inteles ca nu este pentru jocuri si as vrea unu foarte bun filme jocuri... Funda

3 răspunsuri:
| DoodyAlexx a răspuns:

Daca poti ia-ti un desktop in locul unui laptop vei fi mult mai multumit de calitatea jocurilor, in schimb daca tot ramai pe ideea de laptop cauta unul cu macar un i5, 4gb ram ddr3 si o placa dedicata neaparat preferabil nVidia de 1 gb (cel putin).

| Garsonfane1979 a răspuns:

Poftim laptop bun pentru jocuri http://bit.ly/1fyjSkx