| anonim_4396 a întrebat:

Ce laptop sa aleg?

http://www.altex.ro/......b-free-dos

Il iau in contul firmei si il folosesc doar pentru business.

Ma intereseaza doar ecranul si calitatea constructiei.

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

@$|_|$

| AleXzpm a răspuns:

Eu nu as alege nici unul din astea doua, Mi-as lua Dell latitude sau un levono din seria T ( ambele sunt pentru business)

Daca nu ai de ales si trebuie sa iti iei unul din astea doua, atunci ala 4 400 are ecranul mai bun.Iti spun sincer ca nu merita sa iti iei laptop cu placa video daca nu faci ceva Autocad, photoshop la munca, iti mananca bateria, e mai greu, mai scump, etc.

Bafta