| blackgirl17 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa imi cumpar? Samsung sau IPhone?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

IPhone daca doresti ceva rapid, securitate mai buna, dar nu ai liberate de a descarca totul gratis ca pe Samsung, eu as alege iphone, regret ca am cumparat Samsung

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei

| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Parerea mea este ca Samsung din motive ca bateria e mult mai buna, telefon mai putin pretentios, memoria Ram mult mai mare, capacitate de stocare mai mare rezolutia pixelilor mai avansata. Oricum toate raspunsurilor pe care le vei primi vor fi subiective avand in vedere ca intrebarea este de genul ''ciocolata sau vanilie?''.In opinia mea toate telefoanele scoase de Apple pana la Iphone X sunt extrem de slabe cu pretul platit pe marca si nu pe ce iti ofera telefonul.In general cu expectia camerei/pozelor pe care le face, telefoanele Apple sunt extrem de slabe dar cu emblema de ''fite''.

| flixbuster a răspuns:

Apple iPhone din motive de securitate (publicarea actualizari de securitate si versiuni noi de sistem de operare). Echivalent (din punct de vedere al securitatii dar nu numai) pe Android: Google Pixel.