| SadBlackAngel a întrebat:

Ce mai poti face cu un adaptor bluetooth la laptop?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Bluetooth conecteaza intre ele doua sau mai multe dispozitive care au aceasta functie, fara a fi nevoie de cablu. Nu conecteaza doar telefon - telefon sau telefon - calculator, ci poti realiza conexiunea si la imprimanta sau la joystick-uri, gamepad-uri, daca au aceasta functie de conectivitate.
Laptopurile au, in general, dispozitive bluetooth incorporate, astfel ca adaptorul e potrivit pentru alte device-uri (pc) care nu il au incorporat.