| Justusee34 a întrebat:

Ce marca de imprimanta sa cumpar cannon or HP?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La aceeași bani, toate sunt LA FEL de bune sau proaste! Diferența o face prețul cartușelor de cerneală și posibilitatea de a le incărca sau nu

(PS - cine-ți recomandă HP nu a incărcat cartușe niciodată)

| NLS a răspuns:

La imprimanta cu cerneala te referi?
HP sau Brother (acestea din urma sunt putin mai economice, fara a pierde din calitate, daca au desigur aceeasi rezolutie)

Am avut HP la inceput, o multifunctionala destul de scumpa.
Calitatea era de top, insa pretul consumabilelor pe masura.

Cu Brother cumpar mai rar cartuse, iar la calitate nu am pierdut (HP avea rezolutie mai mare, insa nu o aveam setata la maxim, fiindca disparea cerneala ca Vantu'... )

| BlondaBlondii a răspuns:

Eu zic Cannon happy

| veronicaionelia67 a răspuns:

HP