| Иαяʋтσ a întrebat:

Ce marca e mai buna de telefon nokia sau apple iPhone

Răspuns Câştigător
| Aditzaaaa a răspuns:

Mai buna este Apple iPhone, dar si Nokia este bun.Dar la inteligenta telefonului este Apple iPhone si cred ca si la aspect big grin

10 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Nokia nu mai este nr 1 de mult, dar tot face telefoane rezistente, pacat ca nu le face si performante, iphone are cea mai noua tehnologie pentru smartphones.
O sa apara prin 2012 si in Romania telefoane Nokia cu windows phone.
Bafta.

| Adrick a răspuns:

Apple iPhone 4g, si in toamna se asteapta 4gs! happysucces la cumparat!

| Annaa a răspuns:

Apple! Trebuie sa fii nebun ca sa nu alegi Apple!

| princess a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia.din totdeauna am folosit telefoane de marca Nokia sunt cele mai bune mai ales ca te tine mult bateria si mie mi.a cazut de 1 mie de x pe jos si nu are nimic laughinge rezistent big grinbig grindoamne ajuta laughingiar celelalte nu stiu nu am folosit nu stiu ce sa iti zic.

| BlueDreams a răspuns:

Intotdeauna telefoanele Nokia au fost cele mai bune, din cauza ca sunt foarte rezistente, insa Apple este nr 1 in tehnologie si acum serios: cum sa compari Nokia cu iphon de la Apple? In primul rand sunt doua lucruri destul de diferite, deoarece iphone-ul este mult mai performant decat un telefon normal.Deci oricum ar fi Apple este ALTCEVA, ceva mult mai bun.PAAAA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia e mai buna si Apple iphone e mai faina

| ChangeYourLife a răspuns:

Eu cred ca Nokia dar asta este parerea mea

| izaaa a răspuns:

Http://www.craiovaforum.ro/......902-3.html

uite aici! eu cred ca este Nokia!

| Andrush1796 a răspuns:

Buna! eu cred ca ambele marci sunt foarte bune.depinde si cum le intretiilaughing si un Nokia e bun si iPhone`ul la fel doar ca iPhone`ul are mai multe chestiihee hee in fine tot ce conteaza este si cum ai grija de eltongue parerea meabig grin de ex eu am un Nokia de 4 ani si merge si acu` foarte binetongue deci si asta conteazahappy