| morosanu55 a întrebat:

Ce marci de tableta pana n 400 imi recomandati

Răspuns Câştigător
| Helppy a răspuns:

Salut eugenio6666,
Dacă dorești să îți achiziționezi o tabletă, și te ghidezi după bugetul de 400 ron îți recomand tabletele din gamele: Allview, Vonino, E-Boda, Evolio. Ca și calitate a produselor îți recomand Vonino si E-Boda. Îți zic si de ce ex: Cumperi o tabletă Allview de 400 ron, ai călcat pe touch, acesta se fisurează și nu mai funcționează deloc, asta știu din propria experiență, reparația costă 230 RON. Nu cred că îți convine. Vonino și E-Boda mi se pare mai ok construite, ba chiar le recomand. Numai bine!

5 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, uite o tableta buna la 400 de lei http://bit.ly/1d2yXbX

| EU19 a răspuns:

Toate marcile care ti-au fost recomandate sunt bune.Dar Allview au un raport calitate\pret ridicat.Adica nu o sa dai mai multi bani decat merita.Dar si celelalte sunt ok.

| PROTOTYPE a răspuns:

E-boda/Vonino

| XAMQSL a răspuns:

Uite un link de tableta buna :

http://www.emag.ro/......D0X3JBBBM/

| Mariusone123 a răspuns:

Allview sunt destul de bune