| Ruxiii a întrebat:

Ce memorie interna are telefonul Samsung M3510 Beat? Ce tip de card i se potriveste (M2, microSD.)? Ce memorie maxima a cardului suporta (1GB, 2...)?

Răspuns Câştigător
| XxCostYxX a răspuns:

Telefonul are 60M memorie interna si merge card microSD dar nu stiu cat suporta sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

60Mb memorie interna si merge cu card microSD, uite si aici mai multe detalii; http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-m3510_beat-2128

| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com->terminale mobile -> Samsung -> modelul tau, gasesti acolo tot ce ai nevoie despre telefonul tau;)