| Danubis a întrebat:

Ce mmorpg free mai jucati si de ce?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Moon4Lord a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi de metin si sa te joci Dragon Nest SEA e cel mai tare joc ai 18 skilluri in bară + combinații are grafici super, poti face pana la +6 fara sa iti distruga itm sunt 6 classuri(Warrior,Archer,Academic,Cleric, Kali, Sorceress) si classurile astea se impart in 2 si inca 2, Warrior--> Swordmaster sau Mercenary
Mercenary:
Destroyer sau Barbarian
Swordmaster:
MoonLord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri, cresti foarte repede față de metin, max lvl 60, FUNDA? site: dn.cherrycredits.com

| vladiasi2012 a răspuns:

Eu joc : League of Legends e un joc interesant frumos si distractiv, World of Warcaraft e un joc super complex cu multe lucruri de facut si grafica buna, nu poti juca pe oficial ca te va costa, dar iti recomand http://wow.freakz.ro/. Funda?