| Ammizzu a întrebat:

Ce model de laptop aveti? Cum vi se pare?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Am o ''ciurliga'' de Y510p
Bun pentru ceea ce fac eu!

| KodrutZ a răspuns:

Un Asus K70AB, printre cele mai proaste modele proaste facute de Asus. Nu ca ar face ei prea multe bune, dar cu asta s-au intrecut...
P.S. Functioneaza, nu a crapat, il am din 2009 si inca nu a facut 1000 de ore de utilizare. Probabil daca il foloseam pe post de workstation pentru ce fac zi de zi crapa in maxim 5-6 luni...
P.S. Si-a scos banii, inca isi mai face treaba daca e cazul, asta e tot ce conteaza. Cind il voi inlocui cu altul, tot cel mai ieftin jeg care imi va indeplini necesitatile o sa il iau...

| Bianca_Alexandra_1999 a răspuns:

Samsung si mi se pare extraordinar