| Sapphire a întrebat:

Ce modele de telefoane cu tastatura slide qwerty ieftine stiti? As vrea sa imi cumpar unul. Fundita pentru cele mai bune. happy

8 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Samsung Corby Pro B5310(699 lei), Samsung B3410 Delphi(509 lei), Samsung B3310 ( 419 lei)
Acestea sunt preturile pe www.telefonultau.eu

| Asdffd a răspuns:

Multe tongue
cel mai ieftin pret l-am vazut la Vodafone
cu 200 euro

| Asdffd a răspuns:

Waiii :-ss
ce fundita :X
nimeni nu o primit... frustrated
doamnee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg gs160

| lidia4gsus a răspuns:

LG GT350, SONY erricson txt pro, Sony Ericsson xperia 10 mini pro etc, LG ks 360, LG ks365...

| vld98 a răspuns:

Cine stie modele de telefoane cu touchscreen si tastatura qwerty? De preferat tastatura qwerty slide.pana in 500 lei.Repede! Dau fundite!

| lidia4gsus a răspuns (pentru vld98):

LG town GT350 (cam 500 lei noi), Sony Erricson txt pro (tot cam la acelasi pret).

| vld98 a răspuns:

Cine stie modele de telefoane cu touchscreen si tastatura qwerty?De preferat tastatura qwerty slide.pana in 500 lei.Repede!Dau fundite!