Întrebare recomandată | DemonSoul a întrebat:

Ce monitor ati alege? Lg sau Philips?

67 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Philips

| soul2soull a răspuns:

DELL are 5-ani fara reparatii functionare peste 12 ore pe zi

| unknownn a răspuns:

Elgi

Răspuns utilizator avertizat
| powergirl a răspuns:

Dintre astea 2 Philips nu se compara eu am Samsung de 6 ani si nu am treaba cu el e ok si asta

| Loser8299 a răspuns:

Samsung ftw happy

| RoseOfTheFire a răspuns:

Lg e foarte bun nu am avut probleme cu el de cand l-am cumparat si are vreo 4 ani.

| Gabiii a răspuns:

LG, eu anul de 2 ani jumate si e bun big grin

| NoLoveNoStress a răspuns:

Eu am Philips si am acest monitor de foarte mult timp. Din 2004, si crede-ma ca e foarte, foarte bun! Eu il folosesc cu mare placere, n-am avut niciodata probleme cu el. In schimb am auzit de Lg ca nu are aceeasi calitate. Eu iti recomand ceva bun, Philips.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de model si pret, nu se poate raspunde la intrebare in forma asta. Am vazut si LG-uri si Philipsuri pocnitori, cit si modele extraordinare.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu aş alege Philips pentru că am.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philips eu il am de 8 ani e ff bun vede si acum aproape HD

| CannbalCorpse a răspuns:

Hei am 2 televizoare LG si ambele fuctioneaza foarte bine, ai mei si'au mai luat o plasma tot de la LG, iti recomand cu mare drag!

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
As alege Philips.

| OskarRM a răspuns:

LG pân' la moarte!

Răspuns utilizator avertizat
| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
LG.

| michael5813 a răspuns:

Eu sunt fan LG! la LG e important unde a fost fabricat pentru ca il fac si chinezii ( doh!) si coreenii! cele din coreea sunt ok! cele din china sunt chinezarii!

Răspuns utilizator avertizat
| LowWw a răspuns:

Eu am LG de 11 ani si nu are decat un punct mort si il folosesc 3-5 ore /zi

Punct mort = un pixel stricat ( aproape ca nu-l vezi)

| Hyora a răspuns:

Lg

| DurexBun a răspuns:

LG.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Philips clarrr!

| s3v3n7 a răspuns:

Eu as alege Samsung!
Sunt foarte bune si tin mult

| OliverArrow a răspuns:

Philips

| Raull7 a răspuns:

Eu am avut monitor LG din 2002 pana in 2011 si a mers perfect big grin

| DemonSoul explică:

Ahaa...Mersi mult pentru idei happy

| DemonSoul explică:

Ok ok M-am lamurit ...Va multumesc pentru ajutor...acuma imi zice-ti va rog"The serial number you entered is invalid.Contact customer support for more information" asa imi scrie atunci cand bag serial number la Nfs Pursuit! si nu stiu ce sa fac?sad va rog, Heellp!

| LilGh0st a răspuns:

Eu doar LG am avut pana acum, de 15, de 19 si acum am de 24. Tine foarte mult, in ciuda a ceea ce zic ceilalti. Toate functioneaza ca in prima zi si in plus au o calitate foarte buna a imaginii.