| bogdan324 a întrebat:

Ce monitor de 144hz pana in 1000 lei recomandati?

2 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Monitorul de la KeepOut de 27 inch, 165 hz(overclockat dar e un overclock stabil din baza, mult mai bun decat monitoarele de 144 hz de 700 de lei care ele au 120 de hz din fabrica dar trebuie sa le faci tu overclockul pana la 144 hz *nu ca ar fi greu), 1 mersi FreeSync si Gsync (am testat gsyncul si chiar merge), si panel AMVA (foarte aproape de calitate de un IPS). Pretul momentan este de 1150 de lei pe EvoMAG dar eu l-am luat cu 1000 lei, sigur il gasesti pe undeva la pretul acesta. Eu unu iti recomand acest monitor daca ai vreo intrebare despre el poti sa imi scrii eu il am de aproape 1 an si nu am probleme cu el chiar daca este de la o firma mai putin cunoscuta.

https://www.evomag.ro/......85062.html

Momentan pe evomag nu e in stock dar poti sa suni sau sa cauti si pe alte site-uri.