| AirănMeidăn a întrebat:

Ce motive ar putea avea faptul ca mi se inchide browser-ul(Chrome) si eventual se deschide Recycle Bin-ul si un document in Notepad cat timp nu sunt la laptop?
Inafara de posibilitatea de a avea un virus/keylogger si de a-mi umbla cineva la laptop?

9 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ia programul Malwarebytes, scaneaza-ti laptopul si sterge problemele gasite. Gaseste si virusi, trojani si alte probleme ale PC-ului/laptopului si le elimini tu dupa finalizarea scanarii. Poate iti va rezolva si problema ta.

| RAY a răspuns:

Team blestemat eu de aia ca miai postat blogul pe site

| AirănMeidăn explică (pentru RAY):

laughing))scuze, mai

| alexandrualind a răspuns (pentru RAY):

Raporteaza-l

| RAY a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Da o devirusare cu malbarytes si apoi restart

| Geanin a răspuns:

Airan, de ce nu mai vorbesti cu mine?
crying(

| alexandrualind a răspuns:

Pe noi ne intrebi?
Afla singur! Este problema ta si noi nu stim!

| PrecizeEveR a răspuns:

Niciuna in afara de posibilitatea de a avea butoane care se tin apasate pe tastatura laughing ar trebui sa faci o scanare la pc, iar daca nu detecteaza nimic, reinstaleaza windows-ul, cel mai sigur

| MrBinGO a răspuns:

Ccred ca a fost un semn destul de clar rolling on the floor
Arunca-l la gunoi.laughing