| denisTiky a întrebat:

Ce mouse imi recomandati sa fie de gaming intr-un buget de pana in 150 de lei?

As fi vrut un mouse gen SteelSeries rival 100, doar ca asta depaseste putin bugetul. Dar ca idee daca stiti alte mouse-uri tot cu leduri si nu foarte incarcate si cu forme ciudate. Luati exemplu rival 100.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai eu am un Genesis GX44 si mi se pare extraordinar la pretul lui.Ai si program la el de unde modifici cam tot ce iti vrea inimioara, aspect foarte frumos..eu pe asta ti-l recomand
----------------------------------------------
Funda?

| denisTiky explică (pentru Bogdan70001):

Mersi, arata frumos si pretul e foarte mic, sunt foarte impresionat de faptul ca are un program al lui de unde poti sa setezi butoanele, culorile si tot. Multumesc, astept pana maine sa vad ce raspunsuri primesc si daca nu imi plac ai funda! (;

| Bogdan70001 a răspuns (pentru denisTiky):

Ma bucur sa aud ca ti-a placut happy

| denisTiky explică (pentru Bogdan70001):

Mersi, al tau a fost cel mai bun raspuns, totusi mi-am gasit alt mouse, dar pentru ca poate nu ai stiut de el tot o sa primesti funda ((;

Apropo, mi-am gasit MARVO G982 poti sa il cauti sa vezi cum arata, si ca si el "indeplineste" cerintele.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru denisTiky):

Da...este frumusel, dar eu sincer nu as fi mers pe Marvo.Am avut si eu unul care s-a stricat dupa o luna...adica cablul mai exact, dar hey am si un amic care a dat de pereti cu un mouse Marvo de zeci de ori si al lui fuctioneaza perfect.Sa il stapanesti sanatos si mersi pentru funda happy

| denisTiky explică (pentru Bogdan70001):

Cu placere, sa stii ca si eu am avut o problema la un mouse marvo, dar un model mai vechi, nu mai statea acel usb bine in pc, dar eu credeam ca e de la placa de baza, si am incercat si in alt calculator, si aceeasi problema. Ma gandesc, poate iau acel marvo sau poate imi caut altul.

7 răspunsuri:
| KevinLevin a răspuns:

Eu recomand https://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/redragon/titanoboa-2/

Pret vechi: 208, 94 RON

Discount 33, 00% (68, 95 RON)

Rezolutie maxima 24000 dpi

NOTA:
Funda.

| denisTiky explică (pentru KevinLevin):

Multumesc de raspuns dar nu vreau forme ciudate, vreau ceva simplu exact cum este rival 100, simplu, frumos, nu cu multe luminite si incarcat cu prostii. Bogdan de exemplu mi-a aratat un mouse frumos, desi si acela are niste forme destul de ciudate in zona din spate, dar acest redragon este prea ciudat (ca forma ma refer). Totusi multumesc de raspuns (;