| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce ne-am face daca nu ar fi siteul asta?

Răspuns Câştigător
| Gicone a răspuns:

Am fi ramas neajutorati happy parerea mea happy

20 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

De forumuri nu ati auzit?
Cu un site in + sau -, pseudoutil, tot aia ar fi fost...

| AvalohAlyn a răspuns:

Am intra pe altele asemanatoare, cu o tema asemanatoare.

| WalterWhite a răspuns:

Google ar fi avut mai multe cautarii!

Dar TPU este un site foarte bun!

| Nicoleta a răspuns:

Ne-am fi trait viata asa cum am trait-o si pana am descoperit situl.

| Evaa a răspuns:

Nu ai mai pune tu intrebarea asta

| pwp a răspuns:

Primul gest:as plange sad

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nimic

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Am gasi alt site

| Ford a răspuns:

As ramane cu niste raspunsuri lipsa. happy

| AlerimxD a răspuns:

Am învăţa să căutăm singuri pe google, nu ne-am face temele şi am găsi alt site pe care să ne punem întrebările stupide.
Pentru un număr mic de persoane ar fi mai greu, dar nu i-am putea simţi lipsa dacă nu exista.
Xoxo.

| ZapaciLaa a răspuns:

Te-ai plictisi si ai ramane la fel de prost ca si atunci cand ai pus intrebarea laughing

| ella_7332 a răspuns:

ne-am descurca singuri, am cere sfaturi de la prieteni...

| sMine a răspuns:

Ne-am plictisi intruna.

| andreeawirack a răspuns:

E simplu! n-am stii raspunsuri la unele intrebari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intra aici:> http://zuum.ro/pagina.php?id=500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar fi inventat altul.

| MentalDisorder a răspuns:

Nu depind de acest site, intru din an in Paste. Ma gandesc ca daca nu ar fi TPU am interactiona mai mult cu semenii nostri si am lasa la o parte virtualul, ma gandesc ca s-ar consulta cartile si ma mai gandesc ca unii si-ar face temele singuri. E bine insa ca atunci cand ai o problema si ti-e rusine sa povestesti cuiva cunoscut sau cand vrei sa vorbesti fara sa plangi ore intregi, fara ca nimeni sa nu te intrerupa, poti apela la TPU. E drept ca unii si-au rezolvat problemele aici, dar e la fel de adevarat si ca multi isi bat joc.

| funditze a răspuns:

Nu stiu, cred ca nu am gasi niciodata raspuns la intrebarile noastre si ar fi mai greu pentru ca am sta sa cautam pana la disperare pe net...:d

| Kasie25 a răspuns:

Ne-am da cu dintii de tastatura laughing