| Otto2014 a întrebat:

Ce nume as putea sa-mi pun la un canal de yt cu curiozitati,si rareori vlog-uri? Ma apuc din viitor, dar vreau sa incep sa-mi fac de acum pozele pentru el.

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ottofree/Ottocuriosu/Ottopriceputu
Otto'smenaru.
O zi buna happy

| Otto2014 explică (pentru caramela):

Nu trebuia neaparat sa contina Otto, mi-am ales numele deja, un cuvant fictiv ce contine initiala mea: Rustect

| caramela a răspuns (pentru Otto2014):

Fa tu un joc de cuvinte sa te caracterizeze!

| Idkidk a răspuns:

Curious Dog. smug

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ce zici de "Specialistul"?

| Otto2014 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Sunt multi cu numele asta...mi-am ales eu unul, un cuvant fictiv, https://www.youtube.com/channel/UCnkLAfyiE7WUEp0UOk_0Ntw

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Otto2014):

Merge.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Otto2014):

Si cui ii dai funda atunci?

| Otto2014 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Tu raspunzi doar pentru funda? Simplu:Nu dau.Nu am fost ajutat

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Otto2014):

Eee nu nu raspund numai pentru funda ci doar sa ajut si apoi am deja funde, am intrebat de curiozitate atat.Multa bafta cu canalul de pe youtube, cred ca ma voi uita si eu la el.

| Otto2014 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Eh....nu ma apuc acum, in viitor, momentan invat.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Otto2014):

Bine.

| TheCraftingHero a răspuns:

Otto'sVlogs/CuriousOtto/0tt0rtinno/si multe altele...zi