| Shark_6601 a întrebat:

Ce parare aveti de telefonul LG cookie fresh?

Răspuns Câştigător
| Dope a răspuns:

Prietena mea Mihaela are unul (are si ea cont pe TPU). Mie personal imi place telefonul foarte mult, pentru ca :

- are tachscreen :-P
- e clasic
- are un meniu care imi place pentru ca seamana cu LG 605

si cam atat, atat imi place mie, poate tie iti plac mai multe. Sper ca te-am ajutat. PA.

fundita***happyhappy

| PedoBarbie a răspuns (pentru Dope):

Are touchscreen.

| Dope a răspuns (pentru PedoBarbie):

Uite cum sta treaba...Eu am dat raspunsul asta acum aprox. 1-2 ani! Atunci aveam 10 ani! Eu de abia imi cumparasem un Samsuns Star de vreo 2 saptamani, l-am primit de ziua mea! Si nu eram experta in engleza, incat sa stiu cum se scrie "touchscreen". Dar acum sunt mai mare, si sunt profesionista. Vorbesc fluent 5 limbi. Te-am lamurit?winking

| PedoBarbie a răspuns (pentru Dope):

Da.

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E o porcarie.
Incearca sa faci un efort pana la Samsung Star.